Contact


Brigitte Povel
Laan 1940-1945 nr. 35
1222 NG Hilversum
telefoon: 035-6850446
email: brigitte.povel@chello.nl
beeldende kunst: www.brigittepovelkunst.nl
kunstzinnige therapie: www.brigittepovel.nl

IBAN: NL06 INGB 0001 3658 66 t.n.v. BSM Povel Hilversum
KvK 32150158
AGB code 90(0)07660 / 90028737
Geregistreerd Lid NVKT-oag registratienummer 12NVKT 03262 1821
Lid NVAZ

Tarieven:
Kunstzinnige Therapie en Biografiewerk € 60,00 per uur
Op www.zorgwijzer.nl vind je een lijst van verzekeraars die de therapie vergoeden.
Afspraken die minimaal 24 uur van tevoren zijn afgebeld worden niet in rekening gebracht.

Locatie:
Mijn praktijk is gevestigd op de 3e etage. Wanneer je hier niet kunt komen, kom ik in overleg aan huis of op een andere locatie zoals instelling, verpleeghuis of hospice.

Contactformulier

Naam: *
Email: *
Telefoon:
Mijn vraag:
Ik wil graag op de hoogte gehouden worden
Verificatie:
 

Brigitte Povel - schilderijen: brigittepovelkunst.nl
Klachten
Links

NVKT Nederlandse Vereniging voor Kunstzinnige Therapie: kunstzinnigetherapie.nl
NVAZ: NVAZ.nl
Startpagina: kunstzinnigetherapie.startpagina.nl/
Wikipedia: nl.wikipedia.org/wiki/Kunstzinnige_therapie
AViN: antrop-ver.nl
AntroVista: antrovista.com
Atelierdagen Hilversum: atelierdagenhilversum.nl
Cultuur en Congrescentrum Antropia: antropia.nl
fotografie: antonhelmink.nl en Oksana Kuklina oksanakuklina.nl
Galerie GSA: gsagalerie.nl
Goylants Kamerkoor: goylantskamerkoor.nl
Gooise Kunstkring: gooisekunstkring.nl
Instituut voor Biografiek: biografiek.nl
Kasteel Groeneveld Baarn: kasteelgroeneveld.nl
Museum Hilversum: museumhilversum.nl
Herstellingsoord Dennenheuvel: Herstellingsoord Dennenheuvel-Overbosch, Hilversum
Scorlewald: Scorlewald, Schoorl
Tergooi Ziekenhuis Blaricum: tergooiziekenhuizen.nl
Theater Achterom: theaterachterom.nl